TRIGAR.pl MTB Team

TRIGAR.pl MTB TEAM powstał z połączenia zamiłowania do nowych technologii wspomagających codzienne treningi sportowe oraz ogromnej pasji młodych, utalentowanych zawodników z Trójmiasta, którzy poświęcają każdą wolną chwilę aby wsiąść na rower.

dominika_mtb
Dominika Michalak

Bardzo ambitna zawodniczka, która pomimo dość krótkiego stażu może pochwalić się wieloma miejscami na podium. Dominika nigdy się nie poddaje, stosuje bardzo rozważną i przemyślaną strategię i technikę jazdy, które to przekładają się na rewelacyjne wyniki podczas zawodów.

michal_mtb
Michał Różański

Na co dzień pracuje w gdańskim oddziale firmy TRIGAR.pl, gdzie fachową radą służy klientom chcącym zakupić najodpowiedniejszy dla siebie sprzęt firmy GARMIN – amerykańskiego lidera rynku GPS. Michał jest niezwykle utalentowanym zawodnikiem, który dzięki bardzo intensywnym treningom osiąga niesamowite wyniki.

lukasz_mtb
Łukasz Różański

Łukasz jest studentem V roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim. Po zakończeniu dziesięcioletniej przygody z siatkówką, za namową brata spróbował swoich sił w MTB i odtąd poświęca tej dyscyplinie każdą wolną chwilę.

Zapraszamy do śledzenia osiągnięć naszych zawodników na facebooku, a także do czytania bloga, na łamach którego nasi klubowicze będą dzielić się opiniami na temat wykorzystywanego przez nich sprzętu.