TRIGAR.pl MTB TEAM powstał z połączenia zamiłowania do nowych technologii wspomagających codzienne treningi sportowe oraz ogromnej pasji młodych, utalentowanych zawodników z Trójmiasta, którzy poświęcają każdą wolną chwilę aby wsiąść na rower.   Dominika Michalak Bardzo ambitna zawodniczka, która pomimo dość krótkiego stażu może pochwalić się wieloma miejscami na podium. Dominika nigdy się nie poddaje, stosuje bardzo rozważną i przemyślaną strategię i technikę jazdy, które to przekładają się na rewelacyjne wyniki podczas zawodów. Follow me on Michał Różański Na co dzień pracuje w gdańskim oddziale firmy TRIGAR.pl, gdzie fachową radą służy klientom chcącym zakupić najodpowiedniejszy dla siebie sprzęt firmy GARMIN - amerykańskiego lidera rynku GPS. Michał jest niezwykle utalentowanym zawodnikiem, który dzięki bardzo intensywnym treningom osiąga niesamowite wyniki. Follow me on Łukasz Różański Łukasz jest studentem V roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim. Po zakończeniu dziesięcioletniej przygody z siatkówką, za namową brata spróbował swoich sił w MTB i odtąd poświęca tej dyscyplinie każdą wolną chwilę. Follow me on Zapraszamy do śledzenia osiągnięć naszych zawodników na facebooku, a także do czytania bloga, na łamach którego nasi klubowicze będą dzielić się opiniami na temat wykorzystywanego przez nich sprzętu.

TRIGAR.pl MTB TEAM powstał z połączenia zamiłowania do nowych technologii wspomagających codzienne treningi sportowe oraz ogromnej pasji młodych, utalentowanych zawodników z Trójmiasta, którzy poświęcają każdą wolną chwilę aby wsiąść na rower.

 

Dominika Michalak

Bardzo ambitna zawodniczka, która pomimo dość krótkiego stażu może pochwalić się wieloma miejscami na podium. Dominika nigdy się nie poddaje, stosuje bardzo rozważną i przemyślaną strategię i technikę jazdy, które to przekładają się na rewelacyjne wyniki podczas zawodów.

Follow me on
Strava

Michał Różański

Na co dzień pracuje w gdańskim oddziale firmy TRIGAR.pl, gdzie fachową radą służy klientom chcącym zakupić najodpowiedniejszy dla siebie sprzęt firmy GARMIN - amerykańskiego lidera rynku GPS. Michał jest niezwykle utalentowanym zawodnikiem, który dzięki bardzo intensywnym treningom osiąga niesamowite wyniki.


Follow me on
Strava

Łukasz Różański

Łukasz jest studentem V roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim. Po zakończeniu dziesięcioletniej przygody z siatkówką, za namową brata spróbował swoich sił w MTB i odtąd poświęca tej dyscyplinie każdą wolną chwilę.

Follow me on
Strava

Zapraszamy do śledzenia osiągnięć naszych zawodników na facebooku, a także do czytania bloga, na łamach którego nasi klubowicze będą dzielić się opiniami na temat wykorzystywanego przez nich sprzętu.