Syngenta Koronowo Challenge

By in

Czwarty wyścig sezonu i drugie zwycięstwo Michała! Zawodnicy TRIGAR MTB Team startowali na dystansie mega liczącym 47 kilometrów i prawie  700 metrów przewyższeń.

Michał od samego początku zaczął mocną pracę i pierwsza selekcja poszła już po 3 kilometrach ścigania. Została z nim grupka 4 osób z którą przez chwilę wspólnie pracował, lecz zdecydował się wdepnąć mocniej w pedały by pourywać rywali i na kole został już tylko Tomasz Juchniewicz. Na brukowym podjeździe podkręcił tempo jeszcze bardziej i 28 kilometrów do mety jechał solo ostatecznie wygrywając o trzy i pół minuty

Łukasz jadąc na wysokiej, 14 pozycji niestety zaliczył upadek, po którym złamał kierownicę. W konsekwencji czego kontynuowanie zawodów w jego wykonaniu nie było już możliwe 🙁

Warto pochwalić postawę naszej team’owej perełki. Dominika Michalak zajęła drugie miejsce!

Zawody: Syngenta Koronowo Challenge

Kiedy: 22.04.2017r